Black Temple
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dark place for all people !
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» All about ANIME
Smeh Do Suza Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 10:14 pm by Illidan

» Oink Oink @ all
Smeh Do Suza Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 5:50 pm by Illidan

» Code Geass: Lelouch of the Rebellion r1 & r2
Smeh Do Suza Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 1:54 am by Illidan

» Koje smajlije hocete na forumu?
Smeh Do Suza Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 11:14 pm by Blob

» WAKE UP YOU F00KERS!!!
Smeh Do Suza Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 11:26 pm by kat

» Kite [Directors Cut]
Smeh Do Suza Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 2:09 am by Illidan

» Karas - The Prophecy
Smeh Do Suza Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 1:17 am by Illidan

» Samurai 7 !!
Smeh Do Suza Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 1:38 pm by Illidan

» JEBO TE FORUM!!!
Smeh Do Suza Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 1:27 pm by Silver_Shadow


 

 Smeh Do Suza

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Illidan
Admin
Illidan


Male
Number of posts : 122
Age : 37
Location : Obrenovac
Registration date : 2008-02-19

Smeh Do Suza Empty
PostSubject: Smeh Do Suza   Smeh Do Suza Icon_minitimeThu Feb 28, 2008 5:41 pm

VAMPIRSKA DJEVOJČICA

«Mamice, mamice!» rekla je Stela «pogledaj kako imam dugačke zube!»

Majka je sa ponosom pogledala u kćerine isturene očnjake koje su podsjećale na slonovske kljove, ali samo po obliku jer su bile neuporedivo veće.
«Znam sine, tvoji zubići su preslatki! Tako te volim zbog njih!»
«Ali mamice, moje drugarice u razredu mi kazu da sam vampirica!»
«Ma nista one ne znaju. Nisi ti vampirica. Samo ti zavide sto imas ljepse zube od njih.»
«Ali mamice, moji zubići meni malo smetaju. Svaki put kad idem u skolu njima razderem beton!»
«Nije to bitno kćeri. Bitno je da ti mozes ljepse da zvaćes kasu od mrkve i jabuke svojim zubićima.»
«I da sisam krv - WRAAUUUUUUUUUHGH!!»


S tim riječima Stela je nasrnula na majčin vrat i rastrgala ga svojim kljovama. Nije bilo potrebno da sise krv jer se sve raspalo po podu, tako da je mogla jednostavno da je lize s poda. Naime, mogla bi da je lize da nije imala onako ogromne zube. Ovako nije mogla da priblizi jezik podu. Zato je u bijesu pokusala rukama da razvali svoje kljove ali nije uspjela. Onda je dograbila mikser i gurnula ga sebi u usta. Taj mikser je inače na sječivima imao jos dodatne siljke i mini cirkulare. Uključila ga je u struju i podesila brzinu na maksimum. Kako sječiva nisu bila izolovana, ubrzo ju je spirio strujni udar od 500000000000000 volti, a uz to su joj sječiva napravila pravi dzumbus po ustima. Razvalila su zube, isjekla jezik i nepce, pa se sve to pomijesalo sa komadićima mozga (kojih nije bilo srećom previse) i napravilo opstu papazjaniju.
Stela to nije mogla vise da podnese. Bez ikakvog uticaja njene volje usta su joj se otvorila i gadna ljigava tečnost (tečnost?) je jurnula napolje svom silinom, prskajući pod i zidove. Majčin les na podu bio je prekriven onim-sto-nastane-povraćanjem. Ali Stela se tu nije zaustavila nego je nastavila da povraća kao u nekom od onih ogavnih filmova tipa Meaning Of Life. Okretala se oko svoje ose nastojeći da prekrije svaki kvadratni centimetar zida i poda. Uspjela je u tome i to po nekoliko puta. Izgledalo je kao da uopste nema namjeru da ikad prestane da povraća. I to joj je doslo glave. Naime, od silnog neprekidnog povraćanja ugusila se jer nije stigla da udahne vazduh. Tako se srusila na pod, s glavom okrenutom prema gore, a tečnost je i dalje sukljala iz njenih usta, ali ona je bila mrtva. Zbog sile teze izbačena tečnost vraćala se u usta. Bilo je ogavno.

Tada se kroz vrata pojavio Stelin otac Dzejms sa Stelinom dvogodisnjom kćerkom Rabijom. Kada je vidio prizor u sobi, od iznenađenja je ispustio Rabiju, koja je pala na glavu na pod. Na zalost, nista joj nije bilo, jer je njeno prisustvo potrebno za sljedeći dio priče. «Oh, sta me snađe!» plakao je otac. «Moja draga zena i moja starija kćerka, mrtve! Oh, tuzna li je moja sudbina! Sad si mi ostala samo ti, mala moja Rabijo!» Rekavsi to, njezno je podigao kćerku s poda. Ona uopste nije plakala. Izgledalo je kao da je bol zbog izgubljene sestre i majke bio nadvladan iznenadnim izlivom ljubavi njenog oca. Nasmijesila mu se i pokusala da se poigra njegovom bradom svojim njeznim djetinjim ručicama.

Otac ju je poljubio. «Sad imam samo tebe, Rabijice moja! Molim te, nemoj me bar ti nikad ostaviti!» govorio je, i dalje plačući. Onda je stavio dva prsta u Rabijina ustasca, rasirio ih (usta, ne prste) i ispovraćao se unutra takvom silinom da bi na tome pozavidio i David Coulthard. Čitav zeludac jadne djevojčice ubrzo je bio ispunjen očevim iznutricama. Ali ocu to nije bilo dovoljno nego je nastavio da povraća sve dok unutrasnjost njegove utrobe nije počela da mu se vraća u usta, sto je propratio sa zadovoljstvom. Ali tada je Rabija ispruzila svoj sto metara dugi nokat i iskopala mu oko, koje joj je iscurilo pravo u usta.
«Čudoviste malo!» viknuo je otac i degazirao je kroz prozor.

Tamo je pala u kamion koji je prevozio smetlje i umrla na licu mjesta. Otac je skrhan bolom (misli se na fizički bol) otisao u kupatilo i tamo konzumirao čitav sadrzaj WC solje. Naime, ta mala porodica se dogovorila da te sedmice (sad je već bila subota) nikako ne povlače vodu u WC-u. Da bi stvar bila zanimljivija, svaki dan su svi umjesto vode pili samo ricinus. Tako da mozete da zamislite kako je to tamo izgledalo. Da stvar bude gora, u kupatilu se u tom trenutku nasao i jedan ogroman indijski slon koji je upravo bio zauzet onim radnjama koje se inače obavljaju u kupatilu (ne, nije se tusirao, a nije drzao ni neki od onih nepristojnih časopisa u rukama). Dzejmsa je prekrilo nekoliko stotina litara smeđe i zute tečnosti (slon je imao pokvaren stomak) i komadi nedovoljno svarene krave koju je slon konzumirao nekoliko minuta prije toga. Naravno, Dzejms je odmah odapeo, ali ni slon nije dugo prezivio jer je kroz prozor kupatila u sobu uletio Ognjen Marć, hrabri borac protiv perverzije i gadosti, i upucao dotičnog (slona, ne Marića) sa 650 metaka iz puske.
Back to top Go down
http://myspace.com/markoveinovic
Illidan
Admin
Illidan


Male
Number of posts : 122
Age : 37
Location : Obrenovac
Registration date : 2008-02-19

Smeh Do Suza Empty
PostSubject: Re: Smeh Do Suza   Smeh Do Suza Icon_minitimeThu Feb 28, 2008 5:44 pm

BIBLIJA

Biblija - Microsoft Bookshelf Edition

1. U pocetku stvori Gospod Bit i Bajt. I stvori iz ovih Rec.

2. I bejahu u reci dva Bita, i nije postojalo nista vise. I Gospod razdvoji Jedinicu od Nule. I vidje Gospod da je ovo dobro.

3. I rece Gospod neka bude Podatak. I tako bi. I rece Gospod: Nek zauzme Podatak odgovarajuce mesto. I stvori Gospod flopi diskove, hard diskove i kompakt diskove. I vidje Gospod da je ovo dobro.

4. I rece Gospod neka bude Racunar, gde mogu flopi, hard i kompakt diskovi da se stave, i nazove to Hardverom. I vidje Gospod, da je ovo dobro.

5. I tada jos nije postojao Softver. Ali Gospod napravi Programe, velike i male po svojim vrstama. I rece Gospod: Razmnozite se i napunite Memoriju.

6. I rece Gospod: Hajde da stvorimo Programera, i nek Programer stvara nove Programe, i nek upravlja Racunarima, Programima i Podacima.

7. I stvori Gospod Programera, i smesti ga u ERC. I Pokaza mu Gospod Direktorijume, i rece mu Gospod: Slobodno koristi svaki Direktorijum i Poddirektorijum, ali Windows NE SMES koristiti!

8. I rece Gospod: Nije dobro sto je Programer sam. Usnise ga, i izvadise mu jedno rebro, i stvori od toga drugo bice, koje pogleda na Programera, koje voli to sto Programer radi, i nazove Gospod ovo bice Korisnikom.

9. I bili su Programer i Korisnik tamo ispod golog DOS-a, i vide Gospod, da je to dobro.

10. Ali Bill bese pametniji od Gospoda i od svakog drugog bica. I Bill pitase Korisnika: Je l' rece Gospod, da ne koristis ni jedan program?

11. I Korisnik odgovorise: Gospod je rekao da mozemo koristiti svaki Program, svaki Podatak, ali rekao je, da nikad ne koristimo Windows, jer cemo umreti.

12. I rece Bill Korisniku: Kako mozes pricati o necemu sto nisi ni probao? U trenutku kad pokreces Windows, postaces kao Gospod. Bices sposoban proizvesti bilo sta prostim klikom na MISA!

13. I Korisnik vidje, da plodovi Windowsa su lepsi i lakse ih je koristiti. I vidje Korisnik da je svako znanje suvisno, jer Windows moze svo znanje da zameni.

14. I Korisnik instalise Windows na Racunar, i rece Programeru da je ovo dobro.

15. I Programer odmah poce traziti nove drajvere. I pita ga Gospod: Sta trazis?

I Programer odgovara: Trazim nove drajvere, jer ih ne mogu naci u DOS-u. I rece Gospod: Ko ti je rekao da su ti potrebni novi drajveri? Je si li pokrenuo Windows? I Programer odgovorise: Bill nam je rekao!

16. I rece Gospod Billu: Zbog toga sto si uradio bices omrazen od svakog bica. A Korisnik bice nesrecan zbog tebe. I bices primoran da prodajes Windows od sad pa do vecnosti.

17. I rece Gospod Korisniku: Zbog toga sto si uradio, razocarace te Windows, i potrosice sve tvoje resurse, i spore programe ces morati koristiti, i za vek vekova bices primoran osloniti se na pomoc Programera.

18. I rece Gospod Programeru: Zbog toga sto si slusao Korisnika, nikad neces biti srecan. Tvoji Programi bice puni gresaka, i moraces ih ispravljati uvek nanovo do vek vekova.

19. I isterase njih Gospod iz ERC-a, zatvorise vrata i zastitise lozinkom.

20. GENERAL PROTECTION FAULT.
Back to top Go down
http://myspace.com/markoveinovic
Illidan
Admin
Illidan


Male
Number of posts : 122
Age : 37
Location : Obrenovac
Registration date : 2008-02-19

Smeh Do Suza Empty
PostSubject: Re: Smeh Do Suza   Smeh Do Suza Icon_minitimeThu Feb 28, 2008 5:46 pm

BROJ ZVERI

666 - Tacan broj zveri
DCLXVI - Rimski broj zveri
666.0000 - Broj precizne zveri
0.666 - Broj milizveri
/ 666 - Imenilac zveri
(-666) ^ (1/2) - Imaginarni broj zveri
1010011010 - Binarni broj zveri
6... uh, kako bese... - Broj zveri - plavuse
0666 - Pozivni broj zveri
66600 - Postanski broj zveri
665.95 - Cena zveri
699.25 - Cena zveri + porez
E666 - Put zveri
666 C - Temperatura pecene zveri
Word 6.66 - Tekst procesor zveri
i66686 - CPU zveri
666i - BMW zveri
668 - Komsija zveri
665.9997856 - Broj zveri na Pentiumu
Back to top Go down
http://myspace.com/markoveinovic
Illidan
Admin
Illidan


Male
Number of posts : 122
Age : 37
Location : Obrenovac
Registration date : 2008-02-19

Smeh Do Suza Empty
PostSubject: Re: Smeh Do Suza   Smeh Do Suza Icon_minitimeThu Feb 28, 2008 5:48 pm

AZDAJA

Jednoga dana posao putopisac da razgleda neki divan predeo. Isao on tako, isao, i razgledao okolinu. Posle nekog vremena, nasao se u sumi. Kada je zasao duboko u sumu, zapazio je veliku gomilu govana. Videvsi govna putopisac se veoma zacudio. Tad vide kako mu se, iz sredista sume priblizava starac, star 100 godina sa bradom do kolena. Videvsi da je starac ovde mestanin, putopisac ga upita:

P: Starce, reci mi sta trazi ova gomila govana ovde?

S: Znas, sinko, bio jednom jedan kralj, i imao 3 sina i jednu cerku. Oni su ziveli srecno i zadovoljno mnogo godina. Jednog dana nebo se zacrnelo i odjednom je doleteo zmaj. Posto je kralj sa svojim sinovima bio na putu, zmaj je oteo lepu princezu. Kada su se kralj i sinovi vratili sa puta imali su sta da vide! Zamak je bio skoro ceo srusen, a od lepe princeze ni traga ni glasa. "Verovatno je negde otisla, vratice se vec", mislili su oni i odlucili su da cekaju. Cekali oni tako, cekali 7 godina, ali od nje ni traga i glasa. Prvi se javio najstariji sin. "Verovatno je oteta, idem u svet, da je potrazim!", rekao je. "Nemoj sine", cvileo je kralj, "bilo bi mi tesko da i tebe izgubim..."."Cenim to sto se brines za mene, ali ko ce spasiti sestru ako ne najstariji brat!", odgovorio je princ i otisao. Trazio je on sestru, presao je 7 gora, preplivao 7 mora, prosao je 7 planina, 7 dolina, preplivao 7 reka i 7 jezera. Negde, tamo pred kraj sveta nasao je jednu pecinu, i u njoj zmaja. Pozvao ga je na dvoboj. Bio je to veliki dvoboj. Treslo se sve. Treslo se 7 gora i 7 mora, treslo se 7 planina, 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, tresao se cak i kraljev zamak. Borba se vodila 7 dana i 7 noci, sve dok zmaj konacno, nije sjebao princa. Proslo je 7 godina, 7 meseci i 7 dana dok je vest o pogibiji princa presla 7 gora, 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 jezera i, konacno, stigla u zamak. "Moj brat je poginuo!", uzviknuo je srednji brat, "moram da spasem sestru"."Nemoj sine", cvileo je opet kralj, "vidis da ti je zmaj sjebao brata, bilo bi mi tesko da i tebe izgubim..."."Cenim to sto se brines za mene, ali ko ce spasiti sestru i osvetiti mog starijeg brata, ako necu ja, tvoj srednji sin",rekao je princ i krenuo na put, da trazi sestru. Trazio je on sestru, trazio... Presao je 7 gora, preplivao 7 mora, prosao je 7 planina i 7 dolina, preplivao 7 reka i 7 jezera. Kao i njegov brat stize i on pred kraj sveta, ugleda jednu pecinu i u njoj zmaja. Cim ga je video pozvao ga je na dvoboj. Kakav je to dvoboj bio! Treslo se sve 2x vise... Duplo vise se treslo 7 gora i 7 mora, duplo vise se treslo 7 planina, 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, duplo se vise tresao cak i kraljev zamak. Ogorcena borba se vodila 7 dana i 7 noci, sve dok zmaj nije dosao glave i drugom princu. Proslo je 7 godina, 7 meseci i 7 dana dok je vest presla 7 gora, 7 mora, 7 planina, 7 dolina, 7 reka i 7 jezera i, konacno, dosla do kraljevog zamka. "Moja braca su poginula. Jebi ga! Moram i ja da idem, inace cu ispasti picka! 'Ajde, matori CU!", rekao je najmladji sin. "Nemoj, sine", cvileo je ponovo kralj, "vidis li ti kako su prosla tvoja starija braca, bilo bi mi tesko da i tebe izgubim..."."Pali bre matori, nije Djura fufa", rece najmladji princ Djura i otide da trazi sestru. Trazio je on tako trazio... Presao je 7 gora, preplivao 7 mora, prosao je 7 planina i 7 dolina, preplivao 7 reka i 7 jezera. Kao i njegova predhodna dva brata i on stize pred kraj sveta i ugleda pecinu i u njoj zmaja. Cim ga je video odmah ga je izazvao na dvoboj. Ovo je tek bila tuca... Sve se treslo 4x vise nego kod dva predhodna dvoboja zajedno. Cetvoroduplo vise se treslo 7 gora, 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 dolina. 4x vise se tresao cak i kraljev zamak. Velika borba se vodila 7 dana i 7 noci, sve dok i treci princ nije bio sjeban. Proslo je 7 godina, 7 meseci i 7 dana dok je strasna vest presla 7 gora, 7 mora, 7 planina, 7 dolina, 7 reka i 7 jezera i stigla u kraljev zamak. Kralj je bio veoma tuzan... Tugovao je on i tugovao. Tugovao je 7 godina, 7 meseci i 7 dana sve dok u zamak nije stigao vitez u sjajnom oklopu. "Vraticu ti cerku i osveticu tvoje sinove ako mi zauzvrat das pola kraljevstva i ruku svoje kceri", rekao je vitez. "Fer pogodba, nema sta", rekao je kralj pristavsi na pogodbu. I tako vitez u sjajnom oklopu krenu da trazi princezu. Trazio je on tako, trazio. Presao je 7 gora, preplivao 7 mora, presao je 7 planina i 7 dolina, preplivao 7 reka i 7 jezera i dosao pred kraj sveta. I gle cuda... tu vide pecinu i u njoj zatece zmaja. Pozva ga i on na dvoboj. Tuca je bila zestoka! Trajala je 7 dana, 7 noci, 7 sati, 7 minuta, 7 sekundi, 7 100-tih delova sekunde itd., ali se isplatila jer je vitez potpuno pogazio, popljuvao, ponizio i isprebijao jadnog zmaja. Ubivsi zmaja princ je uzeo princezu za ruku i vratio se u kraljev zamak. Kralj je ispunio svoj deo pogodbe i svi su ziveli srecno i zadovoljno mnogo godina!

P: Dobro starce, a sta ce, bre, ova govna ovde? - pitao je putopisac.

S: Aaaaa, nemam pojma, to se valjda neko israo!
Back to top Go down
http://myspace.com/markoveinovic
Illidan
Admin
Illidan


Male
Number of posts : 122
Age : 37
Location : Obrenovac
Registration date : 2008-02-19

Smeh Do Suza Empty
PostSubject: Re: Smeh Do Suza   Smeh Do Suza Icon_minitimeThu Feb 28, 2008 5:51 pm

DOZIVLJAJI GASE MINHAUZENA

Idem ti ja tako jednog dana Kalemegdanom kad ono - Turci Osmanlije. Gomila njih - oko hiljadu. Pitaju oni mene (na turskom naravno. Da li sam vec pomenuo da govorim svih 1536 jezika sveta?): "Gde je knez Beogradskog pasaluka?". Ja ih na to, lukav kao i uvek, uputim u Knez Mihajlovu ulicu. Kada su oni zurno odmarsirali, ja ti odem do telefonske govornice i pozovem miliciju. Kazem im ja da je u Knezu protestni skup protiv mladih koji su vec dugo na vlasti. Dalje ih izvestim da su penzioneri poceli da se huliganisu, razbijaju izloge i kradu iz njih vestacke proteze, siluju babe na koje nalete i pale stripove.

Sigurno vec pogadjate sta se desilo - panduri su se iznervirali zbog stripova i poslali specijalce da srede situaciju. Oni su naleteli na Turke i sprecili ih da osvoje Srbiju i drze je jos 500 godina pod ropstvom. Babe su spasene a ja sam dobio orden narodnog heroja.

...

Tog dana sam leteo svemirom sa svojim super-sonicnim avionom (rucno dogradjenim do rakete) u potrazi za avanturama, otetim princezama i sl. Zvezde su proletale pored mene a vetar mi je mrsio kosu.

Negde kod Venere (da samo znate kakve obline ima planeta) nestalo mi je benzina. Postavio sam trougao iza broda, u bocu stavio S.O.S. poruku, bacio bocu i cekao. Konektovao sam se na ZAFRKANCIJE online! (sta sve covek ne radi kad je ocajan), a posle sam brojao zvezde. Smracilo se. Upravo u trenutku kada sam dosao do okruglo 693.374 iz mraka se pojavila krstarica strasnog Darta Vejdera. Spaletov kasalj - pomislio sam. Nista opasno. Na zalost dosao je jos jedan svemirski brod - ovaj put su to bili Romuli. Naljutio sam se na autore "Zvezdanih ratova"sto vec jednom ne ubiju tu dosadu od vanzemoljaca. Jos uvek nije bilo gusto. Bilo bi gusto da se pojave... Da, evo i njih - Turci Osmanlije. Jos uvek su ljuti na mene zbog sale iz prosle price. Cuo sam da su ih panduri okupali vodenim topovima - sto su jedva preziveli. U njihovoj tradiciji je da se nikada ne kupaju (osim nogu). Sada su dosli po odmazdu. Najverovatnije ce da me skuvaju jer se osveta konzumira dok je topla. Teska srca sam priznao sebi da sam u trci. Moram brzo da razmisljam i prvi reagujem.

- Zdravo Dart. Sta mi radis? Ej, slusaj - cuo sam da su te Romuli nazvali prljavim kontejnerom. Kako to mozes da trpis?

- What?! I'm gonna make them lick my laser sword!

- Gde ste, Romuli? Cuo sam da su snimili film o vama, zove se "Rom za vesanje" ili "Dom za vesanje", tako nesto. Nego, nisam vas zvao zbog toga vec da vas obavestim da su Turci izjavili kako su Romuli rasa koju je Stvoritelj zamislio kao vrstu za ciscenje WC-a.

- Sta?! Kako se usudjuju?! Antipaticni cistaci cipela! Pokazacemo im mi!

Moje lukavstvo je opet doslo do izrazaja - Romuli su unistili Turke, a DartVejder je onda unistio Romule. Na kraju me je Dart odslepovao do najblize planete. Kako sam pametan...
Back to top Go down
http://myspace.com/markoveinovic
Illidan
Admin
Illidan


Male
Number of posts : 122
Age : 37
Location : Obrenovac
Registration date : 2008-02-19

Smeh Do Suza Empty
PostSubject: Re: Smeh Do Suza   Smeh Do Suza Icon_minitimeThu Feb 28, 2008 5:53 pm

BAJKA O MRAVU I CVRCKU

Bili cvrcak i mrav. Leto, mrav sav u poslu, zanje, seje, plevi bastu. Nailazi cvrcak i pita mrava:
- Je li mrave, sta radis?
- Ah, evo radim. Treba da prehranim porodicu, spremam se za zimu i tako to. A sta ti radis?
- Pa, evo, spremam se na more u Budvu da se malo zezam. 'Ajd' pa se vidimo.

Zima. Cvrcak sa nekom ribom i skijama srece mrava:
- Je li mrave, sta radis?
- Evo sklanjam sneg, pravim zimnicu, radim po kucama. Deca gladna, zena trudna, itd. A ti?
- Idem malo na Kopaonik na skijanje.

Sledece godine. Leto. Cvrcak u Toyoti sa tri ribe, rey-ban naocarima, daska za jedrenje na krovu. Opet srece mrava:
- Je li mrave, kako je?
- Pa kako-tako. Kosim travu, prskam vocke, popravljam kucu, kopam bunar, spremam zimnicu. A gde si ti pos'o?
- Ja, evo, kren'o malo u Italiju na more. Idem i na neke soping ture. Nista posebno.

Zima. Cvrcak sa BMW-om 325i, 6 riba u kolima, pusi Marlboro 100s, snowboard u gepeku. Pita mrava:
- Kako ide, mrave?
- Ostra ova zima, moram puno da radim da platim grejanje i ostale racune. Decu treba obuci i nahraniti. Stoku toviti, vodu donositi sa izvora, jer nam se cevi zamrznule. Ti, kako si?
- Nije lose. Upravo sam krenuo u Kran montanu, pa cu posle na francuske Alpe na skijanje.

Leto sledece godine. Cvrcak u Maseratiju, 10 riba, zlatni lanac oko vrata, mindusa, pusi neku travu, CD plejer sa zvucnicima 4x200W, satelitska antena na krovu. Opet nailazi na mrava.
- Kako si, mrave?
- Eto, doslo leto, pa valja popravljati cevi za vodovod, zitarice pobrati i posejati, decu malo kod tece na palninu poslati. Ima posla. Kako ide tebi?
- Upravo sam krenuo na jednu turu po Evropi. Rim, Bec, Pariz, London... Posle cu da svrnem malo u Monako, cisto radi kockanja. Gura se nekako.
- 'Ajde, 'leba ti, kad budes prolazio Parizom, nadi onog Lafontena, i ubi Boga u njemu!! Smile)))))))))))
Back to top Go down
http://myspace.com/markoveinovic
Illidan
Admin
Illidan


Male
Number of posts : 122
Age : 37
Location : Obrenovac
Registration date : 2008-02-19

Smeh Do Suza Empty
PostSubject: Re: Smeh Do Suza   Smeh Do Suza Icon_minitimeThu Feb 28, 2008 5:55 pm

NAUK IZ FILMOVA

Sta smo naucili iz horror filmova?

- Kada izgleda da si ubio monstruma, nikada ne proveravaj da li je zaista mrtav.

- Ako saznas da zivis u kuci sagradenoj na indijanskom groblju koja je nekad sluzila za obrede crne magije ili u kojoj je neko ubijen ili izvrsio samoubistvo, odmah se odseli.

- Nikada naglas ne citaj knjigu za ozivljavanje demona.

- Ne pretrazuj podrum, pogotovu ako je upravo nestala struja.

- Ako tvoja deca pocnu da pricaju na nekom cudnom jeziku ili tudim glasom, odmah ih upucaj.

- Ako drustvo ide da se zeza u staroj, napustenoj crkvi, nemoj da ides s njima. Pogotovu ne ako jedini nemas partnera ili si dezurni saljivdzija.

- Ako kucni uredaji pocnu da rade sami od sebe, ne cekaj dalji razvoj dogadaja nego se odmah seli!

- Ne uzimaj ili pozajmljuj nista od mrtvih.

- Ako bezis od monstruma, ocekuj da ces da se sapletes barem 2-3 puta (duplo vise ako si zena). Takode, iako monstrum jedva hramlje, uvek ce uspevati da te sustigne.

- Pazljivo slusaj pozadinsku muziku.

- Postoji razlog zbog koga je napusteni grad napusten. Zato ga zaobidi u sirokom luku.

- Kada te juri neko cudoviste, a ti pokusas da pobegnes kolima, ocekuj da auto nece moci da upali iz prve, bez obzira koliko dobro inace radio.

- Ako si jedan od srecnika koji je preziveo film, nikada se ne prijavljuj za nastavak. Napustices ovaj svet u prvih 10 minuta filma.

- Kada sletis na nepoznatu planetu i nades nesto sto lici na vanzemaljska jaja, ne diraj ih.

- Kada se jedan od clanova tvoje posade pojavi sa necim vanzemaljskim vezanim za njegove grudi (posledica nepostovanja prethodnog pravila), ne pustaj ga na brod - ionako je mrtav.

- Kada te vanzemaljsko cudoviste lovi po brodu (posledica nepostovanja prethodna dva pravila), nemoj da trazis izgubljenu macku.

- Nikada, ali nikada, ne ulazi unutra ("unutra" znaci tavan, orman, podrum, mracna ulica, suma...)

- Ako usput izgubis neki deo tela, ne ocajavaj. Na to mesto ce se lepo uklopiti testera, harpun, sablja...

- Zaboravi na pistolj. Nestace ti municije bas kad monstrum dode na nisan.

- Ako te ujede zombi, prestani da trcis i trudis se... Jednostavno sedi i sacekaj da postanes jedan od njih.

- Ne kupaj se, pogotovu ako si sam(a) u kuci.

- Ako si muskarac, pukao si! Uvek prezivljavaju zene.

- Ako si zena, ne pokazuj grudi. Uvek na kraju prezive frigidne.

- Kada kupujes imanje, pitaj prodavca zasto je tako jeftino.

- Budi vernik! Uvek se ispostavi da skeptici nisu u pravu, i to na neki grozan, bolan nacin.

- Ako nisi glavni lik, lakse je da odmah izvrsis samoubistvo.

- Ako si klinac, razvedri se! Monstrumi ubijaju samo napaljene tinejdzere.

- Ako vidis mrtvu voljenu osobu, bezi. Zapamti: Uvek mozes nabaviti jos dece, prijatelja, supruznika...

- Ako je samo jedan monstrum, nemoguce je ubiti ga. Ako ih ima vise, nemoguce je istrebiti ih. Dakle, pokusaj da ih navedes da napadnu jedni druge.
Back to top Go down
http://myspace.com/markoveinovic
shaanxi
Member
Member
shaanxi


Female
Number of posts : 24
Age : 37
Location : Mozirje/Piran, Slovenija
Registration date : 2008-02-20

Smeh Do Suza Empty
PostSubject: Re: Smeh Do Suza   Smeh Do Suza Icon_minitimeThu Feb 28, 2008 7:04 pm

Illi, ti si lud Razz a shto je onaj prvi post!?!?! lol
Like a Star @ heaven
Back to top Go down
http://www.myspace.com/shaanxi13
Sponsored content





Smeh Do Suza Empty
PostSubject: Re: Smeh Do Suza   Smeh Do Suza Icon_minitime

Back to top Go down
 
Smeh Do Suza
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Black Temple :: Serbian Forum-
Jump to: